Boże Narodzenie na Kaszubach

Święta Bożego Narodzenia Kaszuby

Boże Narodzenie Kaszuby


Zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia na prawdziwej kaszubskiej wsi w otoczeniu lasów i jezior. Kameralna, rodzinna atmosfera oraz smaczne i zdrowe kaszubskie jedzenie to dodatkowe atuty przemawiające za spędzeniem Świąt Bożego Narodzenia na Kaszubach. U nas poznasz świąteczne zwyczaje panujące na Kaszubach. Posmakujesz tradycyjnych świątecznych potraw w kaszubskim wydaniu oraz kaszubskich wypieków. Atmosferę świąt dodatkow uprzyjemnią zwierzęta z naszej zagrody klacz Lala, konik Meri-lu czy kozy Rogatka i Kokardka.

Boże Narodzenie na Kaszubach oferta

Program pobytu*:

*Oferta w przygotowaniu. Więcej informacji udzielamy telefonicznie.

Cena zadzwoń: 511-569-628

Na miejscu

 

Cała masa atrakcji
dla dzieci i dla dorosłych.

Do dyspozycji oddajemy duży teren z licznymi zabudowaniami i akcesoriami ogrodowymi. Znaleźć tu można plac zabaw z huśtawkami (również dla dorosłych), domek ze zjeżdżalnią, piaskownica, prawdziwy murowany grill z kamienia, miejsce na ognisko, staw do łowienia ryb, altany do biesiadowania, altanę z piłkarzykami, stołem do ping-ponga, sprzętem CD, radiem, stołem do gier, a także boisko do siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki.

Balia ogrodowa
beczka z gorącą wodą


Balia ogrodowa czyli tzw. gorąca beczka, napełniana wodą podgrzaną do przyjemnej dla ciała temperatury. Gorąca kąpiel pod pełnym gwiazd niebem poprawi samopoczucie i zapewni miłe uczucie relaksu.

Sauna sucha i parowa
doskonały relaks


Doskonały sposób na pozbycie się skótków przemęczenia, skuteczne usuwanie toksyn oraz relaks, relaks i jeszcze raz relaks.

Altany biesiadne
biesiadowanie na powietrzu


Trzy altany, miejsce na ognisko, murowany grill. Posiłki na świeżym powietrzu smakują inaczej. Przyjedź do nas i sprawdź jak smakuje zdrowe kaszubskie wyżywienie na świeżym powietrzu.

Plac zabaw dla dzieci
miejsce do zabaw dla dzeici


Plac zabaw wysposażony w zjeżdżalnię, huśtawki, piaskownicę, domek, trampolina, basenik dla dzieci.

Altana pełna rozrywki
miejsce do gier i zabaw


Duża altana ze stołem do ping-ponga, piłkarzykami, stołem do kart i innych gier, radiem.