Noclegi Kaszuby

Noclegi Kaszuby domki i pokoje do wynajęcia

Noclegi na Kaszubach w otoczeniu pól, lasów i jezior

Do dyspozycji Gości oddajemy trzy, wspaniale urządzone, drewniane domki letniskowe na Kaszubach. Każdy z domków może pomieścić od 4 do 6 osób. Wszystkie domki posiadają aneks kuchenny i łazienkę z prysznicem. Oprócz domków proponujemy noclegi na Kaszubach w komfortowych i dobrze wyposażonych pokojach na poddaszu naszego gospodarstwa agroturystycznego. Tutaj udostępniamy cztery pokoje 2, 3 i 4 osobowe do wynajęcia. W budynku znajduje się również w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem i pralką, przestronnny salon oraz jadalni. Znaleźć tam można także telewizor oraz znakomity sprzęt RTV.


domki drewniane


800m od jeziora


dla 2 - 4 osób


aneks kuchenny


łazienka z prysznicem


telewizja i internet Wi-Fi


Kaszuby Noclegi
Domki


Domki nad jeziorem Kaszuby

Cena 180-250 zł/doba z domek


Noclegi na Kaszubach, w domkach letniskowych zlokalizowanych około 800m od jeziora. Do dyspozycji Gości trzy komfortowo wyposażone domki na Kaszubach. Każdy domek ma aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem.


pokoje 2-, 3- i 4-osobowe


w pełni wyposażona kuchnia


salon i jadalnia


łazienka z prysznicem i pralką


telewizja


internet Wi-Fi


Noclegi Kaszuby
Pokoje


Pokoje do wynajęcia Kaszuby

Cena od 40 zł/doba za osobę


Noclegi w komfortowo wyposażonych pokojach 2, 3 i 4 osobowych na poddaszu naszego gospodarstwa. Oddzielne wejście, w pełni wyposażona kuchnia, przestronny salon z wysokiej klasy sprzętem RTV, jadalnia, łazienka z prysznicem i pralką