Gospodarstwo Agroturystyczne

Wypoczynek na prawdziwej wsi kaszubskiej

Gospodarstwo Agroturystyczne Kaszuby


Gospodarstwo Agroturystyczne na Kaszubach zaprasza na wczasy na prawdziwej kaszubskiej wsi, ze zwierzętami, zdrowym kaszubskim wyżywieniem, w otoczeniu wspaniałej przyrody, w otulinie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego
Jeśli cenisz sobie bezpośredni kontakt z naturą i uważasz, że w jej otoczniu najlepiej wypoczniesz, to nasza agroturystyka na kaszubach jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Gospodarstwo Agroturystyczne


Prawdziwe Gospodarstwo Agroturystyczne na kaszubskiej wsi, położone w samym sercu tej pięknej krainy. To tutaj, w niedalekiej okolicy Kościerzyny i Olpucha, mieszczą się Chrósty, w których przeżyją Państwo wspaniałe wakacje w otoczeniu pięknych lasów i przejrzystych jezior. Kaszuby to kraina, która słynie z nieskażonej przyrody i możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu czy to w formie pieszej, rowerowej czy konnej przy jednoczesnym korzystaniu z jej uroków.

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne na Kaszubach cechuje rodzinna atmosfera i otwartość w stosunku do naszych Gości. Chcemy aby każdy czuł się jak u siebie, a przy tym spędził wyjątkowy czas na naszej kaszubskiej ziemi. W trosce o zdrowie i wygodę Gości proponujemy domowe wyżywienie, w którego skład wchodzą śniadania i dwudaniowe obiady. Oprócz śniadań i obiadów proponujemy także inne kulinarne wyroby gospodyni. Wypieki prosto z Kaszub z pewnością na długo zapadną Państwu w pamięci, a zażycie znanej na Kaszubach tabaki przybliży tutejszą kulturę i gawędziarski styl bycia. Na specjalne zamówienie Gości jesteśmy w stanie przyrządzić także indyka czy dzika.

Na miejscu

 

Cała masa atrakcji
dla dzieci i dla dorosłych.

Do dyspozycji oddajemy duży teren z licznymi zabudowaniami i akcesoriami ogrodowymi. Znaleźć tu można plac zabaw z huśtawkami (również dla dorosłych), domek ze zjeżdżalnią, piaskownica, prawdziwy murowany grill z kamienia, miejsce na ognisko, staw do łowienia ryb, altany do biesiadowania, altanę z piłkarzykami, stołem do ping-ponga, sprzętem CD, radiem, stołem do gier, a także boisko do siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki.

Bania ogrodowa
beczka z gorącą wodą


Balia ogrodowa czyli tzw. gorąca beczka, napełniana wodą podgrzaną do przyjemnej dla ciała temperatury. Gorąca kąpiel pod pełnym gwiazd niebem poprawi samopoczucie i zapewni miłe uczucie relaksu.

Sauna sucha i parowa
doskonały relaks


Doskonały sposób na pozbycie się skótków przemęczenia, skuteczne usuwanie toksyn oraz relaks, relaks i jeszcze raz relaks.

Altany biesiadne
biesiadowanie na powietrzu


Trzy altany, miejsce na ognisko, murowany grill. Posiłki na świeżym powietrzu smakują inaczej. Przyjedź do nas i sprawdź jak smakuje zdrowe kaszubskie wyżywienie na świeżym powietrzu.

Plac zabaw dla dzieci
miejsce do zabaw dla dzeici


Plac zabaw wysposażony w zjeżdżalnię, huśtawki, piaskownicę, domek, trampolina, basenik dla dzieci.

Altana pełna rozrywki
miejsce do gier i zabaw


Duża altana ze stołem do ping-ponga, piłkarzykami, stołem do kart i innych gier, radiem.

Jadalnia z kominkiem


Nasza jadalnia to komfortowa sala z kominkiem, w której serwujemy naszym Gościom smaczne i zdrowe posiłki z naturalnych składników.