Domki letniskowe Kaszuby

Wakacje to wspaniały czas aby wypocząć. Nie od dziś wiadomo, że najlepiej wypoczywa się na łonie natury, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w którym żyjemy na co dzień. Wspaniałą alternatywą dla wakacji na mazurach mogą być domki letniskowe na Kaszubach. W miejscowości Chrósty, w pobliżu Nowej Kiszewy, Olpucha, czy większego miasta jakim jest Kościerzyna można znaleźć wspaniałe tereny i niedrogie kwatery, które sprawią, że będą to niezapomniane wakacje.

Gospodarstwo turystyczne Kaszubskie Chrósty dzięki swojej wyjątkowej ofercie zrzesza turystów z całej Polski, chcących odpocząć pośród natury i pooddychać świeżym kaszubskim powietrzem. Domki Kaszuby - właściciele Kaszubskich Chróstów oddają do dyspozycji gości trzy drewniane domki, z których każdy może pomieścić aż do sześciu osób. Te drewniane domki pozwalają poczuć się gościom jak na prawdziwych wakacjach z dawnych czasów, kiedy to wakacje wśród przyrody były czymś zupełnie normalnym, praktykującym przez wszystkie polskie rodziny. Każdy z tych drewnianych domków jest w pełni wyposażony, co oznacza, że posiada wszystko to co potrzebne jest do tego by móc cieszyć się urlopem w otoczeniu nieskazitelnej przyrody. Domki posiadają aneksy kuchenne oraz łazienki, które wyposażone są w prysznic i pralkę. Na piętrze każdego z domków przygotowane są pokoje - 2, 3 i 4 osobowe, a także w pełni wyposażona kuchnia z telewizorem. Na piętrze znajduje się także salon z wydzieloną strefą jadalnianą, który dodatkowo wyposażony jest w sprzęt RTV. Oprócz możliwości korzystania z kuchni dla gości, wszyscy turyści odwiedzający Gospodarstwo Agroturystyczne Kaszubskie Chrósty mogą skorzystać z domowego wyżywienia, w którego skład wchodzą śniadania i dwudaniowe, domowe obiady. Gospodarze z Chróstów są gotowi także na specjalne zamówienie przyrządzić smaczne potrawy z dzika lub indyka.

Oprócz biernego wypoczynku na łonie natury, gospodarze z Kaszubskich Chróstów polecają poznania kaszubskiej kultury i kuchni. I tak warto na Kaszubach nie tylko skosztować kuchennych wyrobów przygotowanych przez lokalne gospodynie, ale także zaleca się zażycia znanej na całych Kaszubach tabaki. Atrakcji na Kaszubach jest wiele, warto zatem wybrać domki letniskowe, agroturystyka Kaszuby, pomorskie i cieszyć się wyjątkowym urlopem na łonie natury. Połowy ryb, kąpiel w kaszubskich jeziorach czy spacery po zielonych lasach to luksus na który nie każdy może sobie pozwolić na co dzień. Wynajmij więc domki letniskowe, agroturystyka Kaszuby, pomorskie za niewielkie pieniądze i ciesz się udanym urlopem nocując w komfortowych domkach drewnianych proponowanych przez gospodarstwo agroturystyczne Kaszubskie Chrósty.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - domki letniskowe Kaszuby, domki Kościerzyna, Olpuch, Nowa Kiszewa i okolica - tanie domki letniskowe nad jeziorem na Kaszubach. Atrakcyjne domki Kaszuby na pomorzu - jeśli interesuje Państwa domek letniskowy na Kaszubach do wynajęcia to prosimy o kontakt.