Domki, pokoje, kwatery Kaszuby - Nowa Kiszewa, Olpuch, Kościerzyna

To wspaniałe miejsca na spędzenie wymarzonego urlopu z dala od wielkomiejskiego zgiełku panującego na ulicach większych miast. Położone w samym centrum Kaszub gospodarstwo turystyczne Kaszubskie Chrósty umożliwia odpoczynek, który na długo zapadnie w pamięci odwiedzających je gości. W Chróstach, miejscowości położonej nieopodal Kościerzyny znajdują się trzy drewniane domki, z których każdy może pomieścić aż sześciu osób. Każdy z domków jest wyposażony w podstawowe rzeczy potrzebne do pobytu. Te drewniane domki, choć niepozorne z wyglądu, posiadają aneksy kuchenne oraz ubikacje.

Na piętrze każdego z domków przygotowane są pokoje gościnne - 2, 3 i 4 osobowe, a także w pełni wyposażona kuchnia. Na piętrze domku znajduje się także salon z wydzieloną strefą jadalnianą, który dodatkowo wyposażony jest w sprzęt RTV, który umili chłodniejsze wieczory. Na Kaszubach nie sposób się nudzić. Dla chcących aktywnie spędzić urlop znajdzie się tu wiele opcji. Wycieczki piesze i rowerowe, korzystanie z wodnych sprzętów, a także słonecznych kąpieli pod okiem ratownika to tylko niektóre atrakcje, czekające na gości z całej Polski. Dodatkowo w ramach urlopu, nie tylko od pracy, ale także od domowych obowiązków, można skorzystać z oferty wykupienia obiadów dwudaniowych oraz śniadań. Wszystkie potrawy gotowane są na miejscu i po spacerze na świeżym powietrzu smakują obłędnie. Domowa kaszubska kuchnia to coś czego powinien posmakować każdy. Regionalne przysmaki to coś charakterystycznego dla Kaszub, dlatego warto zabrać je także do domu, aby po powrocie z urlopu cieszyć się zapachem i smakiem swojskich wyrobów. Każdy kto ceni wypoczynek na łonie natury, powinien odwiedzić Domki, pokoje, kwatery - Nowa Kiszewa, Olpuch, Kościerzyna.

U nas zawsze atrakcyjne ceny - tanie domki na Kaszubach, kwatery Kaszuby, pokoje Kaszuby - Olpuch, Kościerzyna, Nowa Kiszewa, woj. pomorskie.