Domki na Kaszubach

Trzy drewniane domki letniskowe Kaszuby

Do dyspozycji Gości oddajemy 3 doskonale urządzone i wyposażone, przytulne domki letniskowe na Kaszubach.


dla 2-4 osób


aneks kuchenny z wyposażeniem


łazienka z prysznicem


internet Wi-Fi


radio i telewizja


Domki Kaszuby


Drewniane domki letniskowe Kaszuby do wynajęcia.


Nasze domki na Kaszubach posiadają aneksy kuchenne, dzięki czemu przygotowanie ulubionych potraw nie stanowi problemu. W każdym domku znajduje się łazienka z prysznicem. Domki wyposażone są w sprzęt AGD oraz telewizor i radio. W domkach i ich otoczeniu dostępny jest internet Wi-Fi.


Cena 180-250 zł/doba za domek

REALIZUJEMY POLSKI BON TURYSTYCZNY

Chęć zrealizowania Bonu Turystycznego należy zgłosić w dniu rezerwacji. Ze względów technicznych bon może być zrealizowany najpóźniej na dzień przed przyjazdem.

Opłaty dodatkowe i uwagi

  • Sprzątanie końcowe - 100zł (dotyczy tylko grup zorganizowanych). Najemca powinien zostawić domek w stanie "zamiecionym" (umyte naczynia, opróżnione kosze na śmieci, ściągnięta pościel, odkurzone podłogi).
  • Połów ryb – dla Gości, którzy zechcą łowić w pobliskim jeziorze istnieje możliwość wykupienia pozwolenia u dzierżawcy jeziora (namiary na miejscu)

Rezerwacja jest ostatecznie wiążąca po wpłaceniu zadatku, na który czekamy 2 dni, w przeciwnym razie rezerwacja wstępna wygasa. Na adres e-mail należy wysłać potwierdzenie wpłaty. Zadatek nie podlega zwrotowi. Pozostała należność należy wpłacić w dniu przyjazdu. Jeśli przyjeżdżacie Państwo w kilka rodzin czy grup prosimy, aby pierwsza osoba, która będzie odbierała klucze miała przygotowaną gotówkę do uiszczenia całkowitego zobowiązania.

W momencie przekazania kluczy pobierana jest kaucja w wysokości 500zł (dotyczy tylko grup zorganizowanych) i zwracana po potrąceniu opłat dodatkowych oraz ewentualnych i uzasadnionych szkód powstałych z winy wynajmującego.

Pobyt zwierząt jest możliwy po wcześniejszej konsultacji z właścicielem. Akceptujemy wyłącznie małe zwierzęta. Cena za dobę 15zł/zwierzę, cena za pobyt tygodniowy 50zł.

Doba trwa od godziny 15.00 do godziny 10.00 dnia następnego. Preferowane godziny zakwaterowania 15.00 - 17.00

Zobacz też
pokoje do wynajęcia kaszuby


Komfortowe i dobrze wyposażone pokoje do wynajęcia na Kaszubach 800m od jeziora, w otoczeniu lasów i pól.