Pokoje Kaszuby

Pokoje do wynajęcia na Kaszubach

Pokoje na Kaszubach do wynajęcie, na poddaszu domu, z oddzielnym wejściem.


pokoje 2-, 3-, i 4- osobowe


kuchenia z wyposażeniem


łazienka z prysznicem


internet Wi-Fi


sprzęt RTV


Pokoje Kaszuby


Pokoje do wynajęcia Kaszuby


Na poddaszu naszego Gospodarstwa Agroturystycznego udostępniamy cztery komfortowe pokoje 2, 3 i 4 osobowe, a także w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę z prysznicem i pralką, przestronny salon z jadalnią o łącznej powierzchni 50m2, z telewizorem i wysokiej klasy sprzętem RTV.


Ceny od 40 zł/doba za osobę

REALIZUJEMY POLSKI BON TURYSTYCZNY

Chęć zrealizowania Bonu Turystycznego należy zgłosić w dniu rezerwacji. Ze względów technicznych bon może być zrealizowany najpóźniej na dzień przed przyjazdem.

Opłaty dodatkowe i uwagi

  • Sprzątanie końcowe - 100 zł (dotyczy tylko grup zorganizowanych). Najemca powinien zostawić pokoje w stanie "zamiecionym" (umyte naczynia, opróżnione kosze na śmieci, ściągnięta pościel, odkurzone podłogi).
  • Połów ryb – dla Gości, którzy zechcą łowić w pobliskim jeziorze istnieje możliwość wykupienia pozwolenia u dzierżawcy jeziora (namiary na miejscu)

Rezerwacja jest ostatecznie wiążąca po wpłaceniu zadatku, na który czekamy 2 dni, w przeciwnym razie rezerwacja wstępna wygasa. Na adres e-mail należy wysłać potwierdzenie wpłaty. Zadatek nie podlega zwrotowi. Pozostała należność należy wpłacić w dniu przyjazdu. Jeśli przyjeżdżacie Państwo w kilka rodzin czy grup prosimy, aby pierwsza osoba, która będzie odbierała klucze miała przygotowaną gotówkę do uiszczenia całkowitego zobowiązania.

W momencie przekazania kluczy pobierana jest kaucja w wysokości 500zł (dotyczy tylko grup zorganizowanych) i zwracana po potrąceniu opłat dodatkowych oraz ewentualnych i uzasadnionych szkód powstałych z winy wynajmującego.

Pobyt zwierząt jest możliwy po wcześniejszej konsultacji z właścicielem. Akceptujemy wyłącznie małe zwierzęta. Cena za dobę 15zł/zwierzę, cena za pobyt tygodniowy 50zł.

Doba trwa od godziny 15.00 do godziny 10.00 dnia następnego. Preferowane godziny zakwaterowania 15.00 - 17.00

Zobacz też
domki na kaszubach


Komfortowe i dobrze wyposażone drewniane domki letniskowe na Kaszubach 800m od jeziora.