Wakacje na Kaszubach

Wczasy i Wakacje Kaszuby

Wakacje na Kaszubach


Zapraszamy na Wakacje na Kaszubach. W sezonie letnim zapewniamy udany wypoczynek w otoczeniu malowniczych pól, lasów i jezior. Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest w samym sercu Kaszub, w otulinie Parku Krajobrazowego Wdzydz Kiszewskich blisko jeziora Gatno.

Przyjeżdżającym do nas Gościom proponujemy wczasy na kaszubach z wyżywieniem smacznym i zdrowym, przygotowanym w oparciu o składniki pochodzące z naszego gospodarstwa.

Czyste powietrze, pachnące lasem i okolica wolna od zabudowań to kolejny atut, który sprawia, że warto przyjachać na wakacje na Kaszubach.

Wakacje na Kaszubach oferta

Kaszuby to piękna i malownicza kraina zlokalizowana w północnej części Polski. Powietrze jest tutaj świeże i pachnące lasem, a okoliczne jeziora są czyste. Okolica pełna jest miejsc, dzięki którym poznać można tradycję i zwyczaje panujące od wieków na Kaszubach. Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest blisko Kościerzyny, w otulinie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Tutaj można zrelaksować się i wypocząć w ciszy i spokoju. Można odpoczywać aktywnie podczas leśnych spacerów, przejażdżek rowerowych, spływów kajakowych, czy kąpieli w kaszubskich jeziorach.

W cenie m.in:

  • Zakwaterowanie w komfortowych pokojach lub pachnących drewnem domkach
  • Zdrowe i smaczne kaszubskie wyżywienie przygotowane w oparciu o naturalne składniki pochodzące z naszego gospodarstwa
  • Możliwość korzystania z Sauny Suchej i Parowej oraz Banii z gorącą wodą
  • Możliwość rozpalenia ogniska i grilla
  • Masa atrakcji dla dzieci, w tym plac zabaw, altana ze stołem do ping-ponga, piłkarzykami i różnego rodzaju grami

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zorganizowania spływu kajakowego

Cena zadzwoń: 511-569-628

Na miejscu

 

Cała masa atrakcji
dla dzieci i dla dorosłych.

Do dyspozycji oddajemy duży teren z licznymi zabudowaniami i akcesoriami ogrodowymi. Znaleźć tu można plac zabaw z huśtawkami (również dla dorosłych), domek ze zjeżdżalnią, piaskownica, prawdziwy murowany grill z kamienia, miejsce na ognisko, staw do łowienia ryb, altany do biesiadowania, altanę z piłkarzykami, stołem do ping-ponga, sprzętem CD, radiem, stołem do gier, a także boisko do siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki.

Balia ogrodowa
beczka z gorącą wodą


Balia ogrodowa czyli tzw. gorąca beczka, napełniana wodą podgrzaną do przyjemnej dla ciała temperatury. Gorąca kąpiel pod pełnym gwiazd niebem poprawi samopoczucie i zapewni miłe uczucie relaksu.

Sauna sucha i parowa
doskonały relaks


Doskonały sposób na pozbycie się skótków przemęczenia, skuteczne usuwanie toksyn oraz relaks, relaks i jeszcze raz relaks.

Altany biesiadne
biesiadowanie na powietrzu


Trzy altany, miejsce na ognisko, murowany grill. Posiłki na świeżym powietrzu smakują inaczej. Przyjedź do nas i sprawdź jak smakuje zdrowe kaszubskie wyżywienie na świeżym powietrzu.

Plac zabaw dla dzieci
miejsce do zabaw dla dzeici


Plac zabaw wysposażony w zjeżdżalnię, huśtawki, piaskownicę, domek, trampolina, basenik dla dzieci.

Altana pełna rozrywki
miejsce do gier i zabaw


Duża altana ze stołem do ping-ponga, piłkarzykami, stołem do kart i innych gier, radiem.