Weekend Czerwcowy na Kaszubach

Kaszuby Weekend Boże Ciało

Weekend Czerwcowy


Zapraszamy do spędzenia Weekendu Czerwcowego na prawdziwej kaszubskiej wsi w otoczeniu lasów i jezior. Kameralna, rodzinna atmosfera oraz smaczne i zdrowe kaszubskie wyzywienie to dodatkowe atuty przemawiające za spędzeniem weekendu czerwcowego na Kaszubach. Weekend Boże Ciało na Kaszubach to dosknały odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku. Okoliczna przyroda, malownicze pola i lasy, zachęcają do relaksujących spacerów w ciszy i spokoju. Cała masa atrakcji dostępnych na miejscu pozwala na swobodne gospodarowaie czasem. Spacery po okolicy, wycieczki rowerowe czy zabawy w pełnej rozrywki altanie to tylko część możliwości, dostępnych w naszym gospodarstwie agroturystycznym.

Weekend Czerwcowy Kaszuby oferta

W cenie m.in:

  • Zakwaterowanie w pokojach lub pachnących drewnem domkach
  • Zdrowe i smaczne kaszubskie wyżywienie
  • Możliwość korzystania z Sauny i Banii
  • Możliwość rozpalenia ogniska i grilla
  • Masa atrakcji dla dzieci

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zorganizowania spływu kajakowego

Cena zadzwoń: 511-569-628

Na miejscu

 

Cała masa atrakcji
dla dzieci i dla dorosłych.

Do dyspozycji oddajemy duży teren z licznymi zabudowaniami i akcesoriami ogrodowymi. Znaleźć tu można plac zabaw z huśtawkami (również dla dorosłych), domek ze zjeżdżalnią, piaskownica, prawdziwy murowany grill z kamienia, miejsce na ognisko, staw do łowienia ryb, altany do biesiadowania, altanę z piłkarzykami, stołem do ping-ponga, sprzętem CD, radiem, stołem do gier, a także boisko do siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki.

Balia ogrodowa
beczka z gorącą wodą


Balia ogrodowa czyli tzw. gorąca beczka, napełniana wodą podgrzaną do przyjemnej dla ciała temperatury. Gorąca kąpiel pod pełnym gwiazd niebem poprawi samopoczucie i zapewni miłe uczucie relaksu.

Sauna sucha i parowa
doskonały relaks


Doskonały sposób na pozbycie się skótków przemęczenia, skuteczne usuwanie toksyn oraz relaks, relaks i jeszcze raz relaks.

Altany biesiadne
biesiadowanie na powietrzu


Trzy altany, miejsce na ognisko, murowany grill. Posiłki na świeżym powietrzu smakują inaczej. Przyjedź do nas i sprawdź jak smakuje zdrowe kaszubskie wyżywienie na świeżym powietrzu.

Plac zabaw dla dzieci
miejsce do zabaw dla dzeici


Plac zabaw wysposażony w zjeżdżalnię, huśtawki, piaskownicę, domek, trampolina, basenik dla dzieci.

Altana pełna rozrywki
miejsce do gier i zabaw


Duża altana ze stołem do ping-ponga, piłkarzykami, stołem do kart i innych gier, radiem.